SPONSORLAR


Sponsorlar İçin Davet Metni:

Sayın İlgili,

Otomatik Kontrol Türk Milli Komitesi’nin 12 Kasım 2012 tarihli yönetim kurulu kararıyla Otomatik Kontrol Ulusal Toplantısı ve Sergisi 2013 (TOK 2013), İnönü Üniversitesi ile İstanbul Teknik Üniversitesi işbirliğinde 26-28 Eylül 2013 tarihleri arasında Malatya’da İnönü Üniversitesi Turgut Özal Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilecektir.

Otomatik Kontrol Türk Milli Komitesi (TOK), çok uluslu bir organizasyon olan International Federation of Automatic Control (IFAC)’ın en eski üyelerinden biri olup, beş kıtaya yayılmış halen mevcut 51 üyesi arasında ülkemizi temsil eden bir kuruluştur.

Her yıl düzenlenen TOK konferanslarına ülkemizin saygın üniversitelerinden çok sayıda araştırmacı ve sektörden çok sayıda firma katılmaktadır. Bu yıl İnönü Üniversitesinde düzenlenecek olan TOK2013 konferansına firmanızın/derneğinizin/kurumunuzun sponsor olarak sergi alanında yer alması konferansta sunulacak olanaklara destek olması açısından önemi büyüktür. Ayrıca -varsa- firmanızın/derneğinizin/kurumunuzun sunduğu ürünlerin konferans alanında tanıtılması bu alanda araştırma yapan araştırmacılara ve size önemli katkılar sağlayacaktır.

Sponsorlar için detaylı bilgi için tıklayınız: Sponsor Başvuru Dosyası

TOK2013 konferansına sağlayacağınız her türlü katkı için düzenleme kurulu adına teşekkür ederiz.

 

Sponsor İşlemleri için İletişim Bilgileri:

Yrd. Doç. Dr. Celaleddin Yeroğlu

Cep: 0542 485 22 10

E-posta: celaleddin.yeroglu@inonu.edu.tr

Destek Veren Kuruluşlar


 SponsorlarANA SPONSOR:

 

ALTIN SPONSORLAR:

 

 

 

GÜMÜŞ SPONSORLAR:

 

 

 

 

 

 

BASIN SPONSORLARI: